ANA SAYFA KOMUTAN KURUMSAL PLATFORMLAR HAREKAT MODERNİZASYON MEDYA HİZMETLER SİTE HARİTASI
Komutanlık Geri

Oramiral Adnan ÖZBAL

Komutan

1958 Yılında İstanbul'da doğan Oramiral Adnan ÖZBAL, 1976 yılında Deniz Lisesinden, 1980 yılında Deniz Harp Okulundan teğmen rütbesi ile mezun olmuştur.

Muhriplerde branş subaylığı yapan Oramiral ÖZBAL, sahil güvenlik botu ve hücumbotlarda Komutanlık,  2003-2005 yılları arasında 2’nci Hücumbot Filotillası Komodorluğu görevlerini icra etmiştir.

Oramiral ÖZBAL, 1989 yılında Deniz Harp Akademisi, 1995 yılında Silahlı Kuvvetler Akademisi, yine 1995 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrenimini tamamlamıştır.

Karargah görevleri kapsamında; Hücumbot Filosu Komutanlığı, Genelkurmay İstihbarat Başkanlığı ve Napoli/İTALYA’da konuşlu NATO karargahında harekat ve istihbarat görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca 1999-2003 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Plan Prensipler Başkanlığında şube müdürlüğü, Kuzey Deniz Saha Lo...

Devamı

DUYURULAR

Tarih : 02.10.2020

1. 2’nci Dz.İs.Tb.K.lığının Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan (TMSY) statüde “İnşaat İşçisi” ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye İş Kurumu Kdz.Ereğli Hizmet Merkezi tarafından 07 – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında ilana çıkılmış ve başvuru yapan aday listesi 16 Eylül 2020 tarihinde işyerine bildirilmiştir.

2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 11’inci maddesinin 2’inci fırkası gereğince, İŞKUR Kdz.Ereğli Hizmet Merkezince bildirilen listede yer alan TMSY işçi adaylarının eğitim ve sağlık durumları Komutanlığımızca oluşturulan “TMSY İşçi Başvuru Ön Değerlendirme Heyeti’nce incelenerek talep şartlarına uyan başvuru sahipleri tespit edilmiş, mesleki uygulamalı ve sözlü değerlendirme sınavına hak kazanan aday listesi belirlenmiştir.

ASİL ADAY LİSTESİ

S. NO.

ADI SOYADI

T.C. KİMLİK NO.

ASİL 1

LÜTFİ BÜYÜK

4357….548

ASİL 2

MUSTAFA BOLAT

1670….100

3. Yukarıdaki listede belirtilen adayların mesleki uygulamalı ve sözlü değerlendirme sınavının yapılacağı 13 Ekim 2020 tarihi saat 10:00 (yedek gün 14 Ekim 2020 saat: 10:00)’da Kırmacı Mah.Hasan Canver Cad.No:8 2’nci Dz.İs.Tb.K.lığı Kemer Mevki Kdz.Ereğli/Zonguldak adresinde hazır bulunması gerekmektedir. Belirtilen tarih, saat ve yerde hazır bulunmayan adayın başvurusu sonlandırılacak, durumu İŞKUR’a bildirilecektir.

4. Adayın beraberinde;

Geçerli bir kimlik kartı (T.C.Kimlik Kartı, Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport),
Diploma (Aslı veya noter onaylı tıpkıçekimi),
Mesleki Eğitim Belgesi (Ustalık ya da Mesleki Yeterlilik Kurumunca onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi) (Aslı veya noter onaylı tıpkıçekimi),

ç. Terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralandığını gösteren sağlık raporu, bulundurması gerekmektedir.

5.Belirtilen tarih ve saatte iş yeri tarafından adayın belge asılları veya onaylı suretleri (alım şartlarında belirtilen) kontrolleri yapılacak, takiben belgeleri alım şartlarına uyan aday mesleki uygulamalı ve sözlü değerlendirme sınavına alınacaktır. Adayın belgeleri alım şartlarına uymaması halinde mesleki uygulamalı ve sözlü değerlendirme sınavına alınmayacak, başvurusu sonlandırılacak ve durumu İŞKUR’a bildirilecektir. İlgililere ilanen tebliğ olunur.

 

İRTİBAT NOKTASI :

Kırmacı Mah. Hasan Canver Cad. No:8 Kemer Mevki

Kdz.Ereğli/ZONGULDAK  Tel No:0372 315 08 18 -2455

Okunma Sayısı : 1170