Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 

Anma/Kutlama


Tarih:
25 Nisan 2017

1.         23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Deniz Harp Okulu Komutanlığı bünyesinde bir dizi etkinlik ile coşkuyla kutlanmıştır.

2.         19 Nisan 2017 tarihinde Deniz Harp Okulu yerleşkesi içerisinde bulunan Barbaros İlkokulu öğrenci, öğretmen ve idarecilerinden oluşan bir heyet Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem KOÇER’i makamında ziyaret etmiş, Barbaros İlkokulundan bir öğrenci Komutanlık görevini sembolik alarak devralmış ve çocuklara günün hatırasına hediyeler verilmiştir.

3.         20 Nisan 2017 tarihinde Barbaros İlkokulu bahçesinde öğrenciler tarafından Deniz Harp Okulu Bandosunun da katkılarıyla gösteriler icra edilmiştir.

4.         21 Nisan 2017 tarihinde Barbaros İlkokulu öğrenci, öğretmen ve idarecileri Deniz Harp Okulu öğrencileri tarafından ağırlanmış, Deniz Harp Okulu Bandosu tarafından çocuklara yönelik bir repertuar ile konser verilmiş, konser hitamında Barbaros İlkokulu öğrencileri ile birlikte Eğitim Botlarına ziyaret gerçekleştirilmiştir.

5.         23 Nisan 2017 tarihinde Tuzla Atatürk İlkokulu öğrenci, öğretmen ve idarecilerinden oluşan bir heyet Okul Komutanını makamında ziyaret etmiş, ziyaret Komutanlık görevinin sembolik olarak devredilmesi ve çocuklara günün hatırası hediyeler verilmesi ile son bulmuştur. Ziyareti müteakip çocuklar TCG CEZAYİRLİ GAZİ HASANPAŞA (A-577) okul gemisini gezmişlerdir.Okunma Sayısı :5972
Güncelleme Tarihi : 11-01-2018

BAĞLANTILAR